2020


24-1-20 Tossa de Mar

25-1-20 Alforja

31-1-20 Botarell 

20-2-20 Roses

22-2-20 Reus

28-2-20 Castelló d’Empúries 

29-2-20 Calaf 

7-3-20 Fortià

28-3-20 Sta.Perpètua de la Mogoda ANUL.LAT

1-5-20 Salomó ANUL.LAT

8-5-20 Vallfogona de B. APLAÇAT

23-5-19 Sabadell ANUL.LAT

30-5-20 Pujalt ANUL.LAT

6-6-20 Navarcles APLAÇAT

19-6-20 Valls emissió per youtube

23-6-20 Palamós Barraques ANUL.LAT

26-6-20 Riudecols ANUL.LAT

27-6-20 St.Pere Pescador ANUL.LAT

4-7-20 Siurana APLAÇAT

10-7-20 Lladó ANUL.LAT

17-7-19 Navata ANUL.LAT

24-7-20 Albons 

25-7-20 El Pla del Penedès

31-7-20 Monistrol de Calders

1-8-20 Rasquera ANUL.LAT

5-8-20 Pals

8-8-20 Vilamacolum

13-8-20 La Secuita

14-8-20 El Bruc 

15-8-20 Marçà ANUL.LAT

18-8-20 Tarragona festes dde St.Magí

21-8-20 St.Climent Secebes

22-8-20 Torroella de Fluvià 

10-9-20 Tremp

18-9-20 Vilafant

24-10-20 Cardona (privat)

31-12-20 Cambrils


2019

 19-1-19 El Perelló

16-2-19 Botarell +D

1-3-19 Roses

2-3-19 Tarragona 

5-3-19 Encamp

9-3-19 Castelló d’Empúries

6-4-19 Vilafranca del Penedès

1-6-19 Torrelles de Llobregat

7-6-19 St.Julià de LLor i Bonmatí

20-6-19 Valls

21-6-19 Girona/Fontajau

23-6-19 Arenys de Mar

28-6-19 Sant Pere de Vilamajor

29-6-19 Sant Pere Pescador amb Germà Negre

10-7-19 El Vendrell

11-7-19 Calonge

12-7-19 Lladó 

13-7-19 La Granada del Penedès 

19-7-19 Garidells +Dj's

20-7-19 Albons +Orq. Maribel  +Dj's

24-7-19 St.Jaume dels Domenys +Sixtus

26-7-19 Avinyonet de Puigventós +Gertrudis

27-7-19 El Pla del Penedès  +DjHurto

28-7-19 Mataró "Santes"

3-8-19 Vilabella

7-8-19 Platja de Pals

9-8-19 Llorenç del Penedès +7 de Rock

10-8-19 Vilamacolum  +Stop80

14-8-19 Aiguamúrcia +Ovella Xao

15-8-19 Gualba

16-8-19 La Secuita

17-8-19 Vilanova d’Escornalbou +LaClandestina

18-8-19 Tarragona - Festes de St.Magí 

23-8-19 Barberà de la Conca +Allcovers

24-8-19 Torroella de Fluvià  +Germà Negre

31-8-19 St.Joan de Mollet  +Cèltic Dj's

1-9-19 St.Andreu de la Barca +Sabor de Gràcia

3-9-19 Torredembarra +Daltons

6-9-19 Vic - barri El Remei +Greska i Dj

7-9-19 La Jonquera +Dj

14-9-19 Sitges +Miquel del Roig

21-9-19 Ametlla de Merola +Porto Bello

28-9-19 Vallfogona de Balaguer

4-10-19 Sudanell

13-10-19 Caldes de Montbuí

18-10-19 BCN Sagrada Fam ANUL.LAT

19-10-19 Sabadell ANUL.LAT 

16-11-19 Maçanet de Cabrenys

7-12-19 Sant Andreu de Palomar

31-12-19 Vilanova i la Geltrú



2018


20-1-18 El Perelló

2-2-18 Castelló d'Empúries

3-2-18 Torà

9-2-18 Roses

10-2-18 Sallent amb Sra.Tomasa i Gertrudis

17-3-18 Sabadell

-VACANCES-

28-4-18 Figueres amb Mago de Oz

12-5-18 Valls

19-5-18 La Vilella Baixa

9-6-18 St.Joan de Mediona 21:00h.

16-6-18 La Ràpita - Tro de Rock

20-6-18 Valls Festa Major

23-6-18 Arenys de Mar

29-6-18 Vilafranca del Penedès

30-6-18 El Rourell

6-7-18 Lladó

7-7-18 Arenys de Mar - Barraques

13-7-18 Garidells

14-7-18 Caldes de Montbui

21-7-18 Albons

27-7-18 L'Espluga de Francolí

28-7-18 Rellinars

3-8-18 La Canonja

4-8-18 Vilamacolum

8-8-18 Pals

9-8-18 Llorenç del Penedès

10-8-18 La Secuita

11-8-18 Solivella

13-8-18 Castelldefels

14-8-18 Prades

15-8-18 Gualba

16-8-18 La Bisbal del Penedès amb Gertrudis

17-8-18 Barberà de La Conca

18-8-18 Peralada

24-8-18 Castellbisbal-Can Santeugini

25-8-18 St.Joan de Mollet

27-8-18 Torroella de Montgrí

7-9-18 Tremp

8-9-18 La Jonquera

10-9-18 St.Cugat del Vallès

15-9-18 Verges amb Germà Negre

22-9-18 St.Jordi Desvalls +Brams

6-10-18 Sudanell

12-10-18 Roselló

19-10-18 Barcelona Sagrada Família.

9-11-18 Teià

8-12-18 Sant Andreu de Palomar

31-12-18 Els Pallaresos



2017

 

5-1-17 Verges + Strombers

13-1-17 Garcia +DJ

14-1-17 Argentona

20-1-17 Pallaresos

21-1-17 St.Pere Pescador +Dj

24-2-17 Roses amb Maribel

25-2-17 Reus

4-3-17 Taradell

-VACANCES-

21-4-17 Bellaguarda +Dj

22-4-17 Arenys de Munt +Dj

13-5-16 BCN St.Andreu +Rebombori

20-5-17 Sabadell +Dj

10-6-17 La Ràpita

17-6-17 Can Baró BCN +Dj

20-6-17 Valls

23-6-17 St.Cugat del Vallès +Dj

1-7-17 Sallent - Carnaval d'Estiu

7-7-17 Riudecanyes

8-7-17 Montbrió del Camp +Dj

14-7-17 Els Garidells

15-7-17 Corbera de Lllobregat +Dj

21-7-17 Albons +Dj

22-7-17 Bràfim +Dj +Dj

28-7-17 St.Cugat Sesgarrigues

29-7-17 Fontcoberta

4-8-17 La Canonja

5-8-17 Vilamacolum

9-8-17 Platja de Pals

10-8-17 St.Llorenç d’Hortons +DJ

11-8-17 La Secuita

12-8-17 Solivella + Terrasseta Prèixens+ DJ

14-8-17 Aiguamúrcia +Reraguarda

15-8-17 El Molar

18-8-17 Vilanova d’Escornalbou

19-8-17 Vulpellac

26-8-17 Peralada

27-8-17 Navàs

28-8-17 Ripollet

2-9-17 Cambrils +Dj Ceba

3-9-17 Calaf

8-9-17 La Pobla de Montornés +Dj

10-9-17 Tremp

18-9-17 Avinyó +Dj

29-9-17 L'Alforja

30-9-17 Sabadell

13-10-17 Bcn - Sagrada Família

14-10-17 El Vendrell

26-10-17 Lleida - Sala La Nuit

28-10-17 Mollet del Vallès

31-10-17 Vinyols i Els Arcs +Dj

10-11-17 Teià amb SmokingSouls i Sense Sal+Dj

11-11-17 Maçanet de Cabrenys +Dj

5-12-17 Sant Delmai +taloners +Dj

9-12-17 BCN - Sant Andreu Palomar

31-12-17 Cambrils +Dj


etc.


 contractació oberta 

mitjanit@mitjanit.com  

tel. 639889839